Usługi Kosmetyczne Stylizacja Oczu

Kosmetyka

Pielęgnacja twarzy stanowi bardzo ważny element życia codziennego każdego człowieka. Skóra twarzy jest najbardziej narażona na codzienne zanieczyszczenia i stres. Dlatego warto zadbać o nią by Twoja skóra wyglądała świeżo i pięknie.

Kosmetyka twarzy

  • zabieg oczyszczający (manualny)

Podczas zabiegu usuwane są zanieczyszczenia skóry z wybranych partii twarzy. Wykonywany jest peeling, rozpulchnianie pod ciepłą parą wodną, usuwanie zmian, oraz nałożenie łagodzącej maski kremowej lub algowej.

  • masaż twarzy

Zabieg o właściwościach relaksujących i stymulujących. Poprawia owal twarzy, wygładza zmarszczki oraz usuwa napięcie mięśni. Stosowany regularnie w gabinecie kosmetycznym odmładza.

Do pielęgnacji twarzy używam wyłącznie sprawdzonych i renomowanych kosmetyków firmy Kosmetyki Bieleda z wyciągów z roślin, ziół i owoców, oparte na innowacyjnych formułach. Bielenda to kosmetyki polskie które nie są testowane na zwierzętach. Doskonale pielęgnują skórę oraz poprawiają samopoczucie.

Zabiegi upiększające

  • depilacja woskiem

Za pomocą depilacji usuwamy niechciane włoski, co powoduje, iż nasza skóra jest gładka i miła w dotyku. Stosowanie wosku w celu usunięcia owłosienia daje doskonały efekt utrzymujący się ok. 3-4 tygodni. Po tym okresie zabieg trzeba powtórzyć. Za pomocą wosku można depilować wszystkie partie ciała.

  • henna brwi i rzęs

Wyraźna oprawa oczu dodaje głębi naszemu spojrzeniu. Dzięki hennie możemy dokonać korekty w przypadku np. zbyt jasnych brwi i prawie niewidocznych rzęs lub ubytków włosków.

  • regulacja, depilacja brwi

Polega na usunięciu zbędnych włosów brwi i nadaniu im idealnej linii pasującej do rysów twarzy. Stosowane metody to usuwanie za pomocą wosku lub pęsety.

Cennik usług:
- zabieg oczyszczający twarzy 100-130 pln
- masaż twarzy /30min. 30 pln
- masaż twarzy +ampułka +maska 60 pln
- wosk nogi 60 pln
- wosk przedramiona 30 pln
- wosk łydki 30 pln
- wosk bikini 40-70 pln
- wosk pachy 20 pln
- wosk wąski i broda 20 pln
- henna rzęsy 10 pln
- henna brwi z regulacją 20 pln
- regulacja 5-10 pln
Studio Urody "Art Nails", Ul. E.Rakuszanki 2/U3, Warszawa Ursus
Mapa Strony     |     Copyrights: 2010 ArtNails     |     Realizacja: gslab.pl