Usłyga PedicureKosmetyki Gehwol

Pedicure

Stopy to część ciała wymagająca systematycznej pielęgnacji. Warto zadbać o wrażliwą skórę stóp, by zachować zdrowy i estetyczny wygląd. Wypielęgnowane stopy sprawią, że poczujesz się komfortowo w każdej sytuacji.

Zabiegi pielęgnacyjne stóp:

  • pedicure tradycyjny

To zabieg polegający na skróceniu płytki paznokcia tak, by zapobiec wrastaniu w tkanki miękkie. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy cążkami. Naskórek na stopach ścieramy tarką. Gdy skóra stóp jest bardzo zniszczona używamy wówczas profesjonalnej frezarki.

  • pedicure leczniczy

To zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure tradycyjnym rozszerzony o zabieg usunięcia modzeli, nagniotków oraz wrastających paznokci.

  • pedicure hybrydowy (Gelish)

Pedicure hybrydowy Gelish, podobnie jak manicure hybrydowy to nowość na rynku kosmetycznym. Paznokcie u stóp idealnie lśnią przez 2-3 tygodnie. Pedicure Gelish wykonujemy jak klasyczny pedicure: kąpiel stóp w soli, odsunięcie skórek, opracowanie pięt frezarką i obcięcie paznokci. Na przygotowaną płytkę paznokciową nakładamy bazę i utwardzamy w lampie UV przez 2 minuty. Następnie nakładamy 2 warstwy lakieru kolorowego i warstwę nawierzchniową. Zaraz po zrobionym pedicure można ubrać pełne buty nie obawiając się, że lakier uszkodzi się. Jest to wygodne szczególnie zimą bo nie tracimy czasu na suszenie lakieru.

  • pielęgnacja stóp parafiną

Parafina sprawia, że szorstka i wysuszona skóra stóp odzyska miękkość i zdrowy wygląd, warstwa parafiny utrzymując ciepło i wilgoć otwiera pory skóry, zmiękcza naskórek wokół paznokci, relaksuje i rozluźnia mięśnie oraz stawy. To doskonały zabieg na nasze zmęczone stopy.

Do pielęgnacji stóp używam wyłącznie sprawdzonych i renomowanych kosmetyków firmy Kosmetyki Gehwol
Od lat ich preparaty są bardzo wysokiej jakości. Firma współpracuje z specjalistami z dziedziny pielęgnacji stóp. Gehwol korzysta z najnowszych zdobyczy naukowych i technologicznych. Od zarania działalności podstawą jest stosowanie naturalnych substancji, co szczególnie odpowiada współczesnym trendom w kosmetyce.

Cennik usług:
- pedicure tradycyjny 50-60 pln
- pedicure leczniczy 60-80 pln
- pedicure monofaza 80 pln
- pedicure hybrydowy (Gelish) kolor 110 pln
- pedicure hybrydowy (Gelish) french 130 pln
- ściągnięcie pedicuru hybrydowego 10 pln
- pielęgnacja stóp parafiną 30 pln
Studio Urody "Art Nails", Ul. E.Rakuszanki 2/U3, Warszawa Ursus
Mapa Strony     |     Copyrights: 2010 ArtNails     |     Realizacja: gslab.pl