Usługa Manicure

Manicure

Dłonie są bardzo ważnym elementem urody, dlatego powinny być zadbane i pielęgnowane we właściwy sposób. Delikatna i pięknie wyglądająca skóra dłoni oraz zdrowe i wystylizowane paznokcie są podstawą dobrego samopoczucia oraz ozdobą każdej kobiety.

Zabiegi pielęgnacyjne dłoni

  • manicure tradycyjny

Tradycyjny zabieg polegający na opiłowaniu paznokci i wycięciu skórek z użyciem wysterylizowanych w autoklawie narzędzi ( praca frezarką ).

  • manicure biologiczny

Nieinwazyjny i bezpieczny zabieg polegający na opiłowaniu paznokci i odsunięciu skórek za pomocą specjalnego kremu, żelu.

  • manicure hybrydowy (Gelish)

Manicure hybrydowy Gelish jest manicurem trwałym. Dzięki swojej wytrzymałości i nieścieralności utrzymuje się przez okres ponad 2 tygodni mimo intensywnego używania paznokci. Najpierw przygotowujemy płytkę paznokcia jak do klasycznego manicuru. Piłujemy paznokcie, odsuwamy skórki i delikatnie matowimy płytkę. Nakładamy bazę i utwardzamy w świetle UV przez 2 minuty. Potem kolejno nakładamy 2 warstwy koloru i bezbarwną warstwę nawierzchniową. Wszystkie warstwy utwardzamy w lampie UV. Zaletą manicuru hybrydowego jest to, że nie trzeba czekać, aż paznokcie wyschną. Lakiery Gelish nie odpryskują, paznokcie nie rozdwajają się i są mocniejsze. Paznokcie utwardzone tym sposobem są idealne dla kobiet, które w szybkim czasie i na długo chcą się cieszyć pięknymi i zadbanymi dłońmi.

  • pielęgnacja dłoni parafiną

Parafina sprawia, że szorstka i wysuszona skóra dłoni odzyska miękkość i zdrowy wygląd, warstwa parafiny utrzymując ciepło i wilgoć otwiera pory skóry, zmiękcza naskórek wokół paznokci, relaksuje i rozluźnia mięśnie oraz stawy.

Cennik usług:
- manicure tradycyjny 30 pln
- manicure biologiczny 35 pln
- manicure monofaza 50 pln
- manicure japoński 50 pln
- manicure z malowaniem 35 pln
- manicure z malowaniem french 40 pln
- malowanie 10 pln
- malowanie french 15 pln
- manicure hybrydowy (Gelish) kolor 80 pln
- manicure hybrydowy (Gelish) french 100 pln
- ściągnięcie manicuru hybrydowego 10 pln
- pielęgnacja dłoni parafiną 30 pln
Studio Urody "Art Nails", Ul. E.Rakuszanki 2/U3, Warszawa Ursus
Mapa Strony     |     Copyrights: 2010 ArtNails     |     Realizacja: gslab.pl